Witajcie! Co tam u Was? U mnie wszystko w porządku. Mam dla Was pewną informację – wybieram się na trochę do Poznania, z czego się bardzo cieszę. Mam trochę spraw do załatwienia. Nie wiem jak będzie z dostępem do internetu, ale ustawiłam już, żeby posty dodawały się automatycznie o wyznaczonej przeze mnie godzinie. Mam nadzieję, że to zadziała i będziecie chętnie tu zaglądać:D. Teraz przejdźmy do tematu posta – Zgrabna Sylwetka.
Jak zobaczyłam sukienkę Kate Winslet, to od razu się w niej zakochałam! Uwielbiam takie dopasowane kreacje, które podkreślają Naszą figurę. Należę do osób szczupłych i staram się zawsze dobierać dopasowane kroje, nie wiem czym to jest spowodowane;). 

Sukienka prezentuje się bosko;-). Dzięki czarnemu tułowi i bokom Kate ma zgrabną sylwetkę. Po zobaczeniu tej sukienki zaczęłam coś wyszukiwać w internecie i znalazłam coś, co troszkę krojem przypomina tą kreację. W sklepie internetowym http://www.asos.com znalazłam sukienki z czarnymi bokami. 

Która Wam się podoba? Ja nie ukrywam, że urzekła mnie sukienka nr jeden;D. W Stradivariusie są dostępne legginsy z czarnymi bokami, możecie je zobaczyć poniżej. 

Dodatkowo mogę Wam polecić filmik Eweliny Rydzińskiej, która w Dzień Dobry TVN pokazywała jak oszukać kilogramy. Filmik możecie zobaczyć pod tym linkiem http://dziendobry.tvn.pl/video/jak-oszukac-kilogramy,109,newest,13014.html

Pozdrawiam:*:*:*