W czym do łóżka? W czym najbardziej lubicie spać?

Nie jestem zwolenniczką standardowych piżam i przyznaję się, że nawet nie mam takiej piżamy w szafie. Zdecydowanie jestem miłośniczką takich sensualnych koszulek, jak na zdjęciu. Zdarza mi się i to nawet dość często spać w t-shircie męża i w majtkach. A zimą do tego zestawu obowiązkowo skarpetki :D!

Koszulę nocną kupiłam w sklepie internetowym Ulubiona Bielizna, w którym znajdziecie duży wybór różnych piżamek i szlafroków. Moja jest marki Obssesive, w sklepie dostępna jest bielizna różnych producentów. Mnie urzekła ta koszula, ponieważ jest bardzo zwiewna i dziewczęca, poniżej podlinkowałam produkt.

Jeżeli coś Wam się spodoba ze sklepu Ulubiona Bielizna i chcielibyście kupić mam dla Was kod zniżkowy -20%, na hasło: BLOG18.

Produkt: Koszulka Obsessive

Cena: 104.48 PLN – 20% = 83.56 PLN

Jeżeli wolicie spać w czymś bawełnianym, to też mam dla Was propozycję marki Pigeon, również ze sklepu Ulubiona Bielizna.

Wybrałam szary komplet, tj. szorty i koszulka. Podoba mi się krój koszulki, taki oversizowy i mało przypomina piżamę. Także jeśli ktoś zaskoczy nas późnym popołudniem w sobotę to nie wiem, czy pomyśli, że mamy na sobie piżamę.

Produkt: Krótka piżama czarne gwiazdki

Cena: 99,00 PLN – 20% = 79,20 PLN