Uwielbiam mieć pomalowane paznokcie. Nie maluje ich tylko wtedy, kiedy nie jestem w nastroju lub się regenerują (wtedy pomalowane są odżywką).

Używam różnych zmywaczy i nie mam ulubionej firmy. Staram się wybierać te bez acetonu. Lubię jak zmywacz jest z dodatkiem olejku rycynowego, który nawilża paznokcie i skórki.

Chusteczki zmywające lakier z paznokci 
JELiD

Od producenta

Chusteczki zmywające lakier z paznokci JELiD:

  • nie zawierają acetonu,
  • bezpiecznie i szybko usuwają lakier,
  • jedna chusteczka zmywa lakier z 10 paznokci,
  • pozostawiają miły zapach.

Sposób użycia: rozerwać opakowanie i po wyjęciu chusteczki delikatnie usuwać lakier z paznokci.

Skład: Isoprophyl Alkohol, Isopropyl Myristate, Coco oil, Propanediol, Acetyl Cellulose, witamina E, zapachy.

Moja opinia

W opakowaniu znajduje się 50 chusteczek.

Zgodnie z opisem na opakowaniu, jedna chusteczka ma zmyć lakier z 10 paznokci, a czy zmywa?
Chusteczka jest bardzo malutka i przyjemnie pachnie – nie jak zmywacz.
Jeśli chodzi o działanie chusteczek, to zmywa lakier. Jedną chusteczką można zmyć lakier ze wszystkich paznokci, przy czym zależy to od intensywności koloru. Jedną chusteczką zmyłam jasne odcienie. Wyzwaniem był kolor czerwony, do zmycia musiałam zużyć trzy chusteczki. Czerwony ma to do siebie, że się bardzo rozmazuje na paznokciach. Chusteczki nie wysuszają paznokci.
Jestem zadowolona z produktu, fajny pomysł :-). Myślę, że chusteczki będą sprawdzać się idealnie na wyjazdach. Warto mieć w torebce jedną czy dwie chusteczki, żeby szybko zmyć lakier jak np. odpryśnie czy się zetrze, a nasze paznokcie muszą być w stanie nienagannym. Na wyjazdy to fajna sprawa, bo nie zawsze opakowania od zmywaczy są szczelne, nie raz miałam taką sytuację, że w torbie rozlał mi się zmywacz.