Pomadka Ultimate Colour od Catrice
Od producenta
Kolor! Pomadka Ultimate Colour pozostawia usta lśniące i pełne koloru dzięki dużej ilości pigmentów. Niezwykle trwała i w pełni kryjąca zapewni ustom elegancki look przez wiele godzin. Dostępna w 16 kolorach.
Kolor: Oh Juicy!
Pojemność: 3,8g
Termin ważność po otwarciu: 36 miesięcy
Cena: ok. 18 PLN
Strona www: CATRICE
 
Moja opinia:
Pomadka ma bardzo zgrabne i eleganckie opakowanie, dodatkowo na pomadce wytłoczona jest nazwa firmy. Opakowanie szminki jest naprawdę solidne. Szminka pachnie bardzo delikatnie i słodko :-)! Pomadka dobrze kryje i łatwo się ją rozprowadza na ustach. Konsystencja szminki jest bardzo fajna. Szminka nie jest ani za twarda ani za miękka. Nie łamie się. Na ustach nie zbiera się w kącikach ani się nie waży. Nie uważam jednak, żeby pozostawiała ustala lśniące, delikatnie się błyszczą. Na ustach pozostaje 2-2,5 godziny bez picia i jedzenia. Dużym plusem jest dłuuuga data ważności, bo aż 36 miesięcy po otwarciu. Cena też nie jest wygórowana, uważam że jest adekwatna do jakości.
 
Używam ją od jakiś 3-4 miesięcy i jest wydajna. Nie wiem czemu mojego koloru nie ma w palecie barw na stronie produktu.
Minusem jest to, że pomadka zostawia ślady…na szklankach, policzka ;-). Trochę wysusza usta. Pomimo tego skuszę się jeszcze na jakiś kolor!