Przychodzę do Was z recenzją Super Linera Perfect Slim od firmy L’Oreal.

SUPER LINER
Perfect Slim
L’Oreal
 
Od producenta
 
Działanie produktu
Wyjątkowo precyzyjny eye-liner od L’Oréal Paris pozwalający osiągnąć niespotykaną precyzję i idealnie cienką linię dzięki aplikatorowi o średnicy tylko 0,4 mm.
Porady eksperta
Dzięki niezwykle cienkiemu aplikatorowi możesz uzyskać wyjątkowo cienką linię niezbędną przy wielu stylizacjach. 
Moja opinia
Do tej pory byłam zdecydowanie zwolenniczką kredek do oczu, ponieważ dość łatwo mi się malowało nimi kreski na powiekach. Przyznam, że zachwycił mnie ten liner.
Opakowanie linera jest bardzo ładne i poręczne. Końcówka jest wykonana z filcu.
Końcówka linera jest elastyczna i dzięki temu łatwo się go aplikuje na powieki. Jak ja już sobie poradziłam z narysowaniem prostej kreski na oku, to już każdy sobie poradzi :-). Fajne jest to, że można malować kreski zarówno bardzo cieniutkie, jak i grubsze – w zależności od tego co, kto lubi.
Żeby nabrać wprawy w malowaniu kresek linerem, musiałam użyć go parę razy, potem już kreski wychodziły takie, jakie chciałam. To co mi się podoba to, to że kolor jest bardzo intensywny. Miałam kiedyś liner z końcówką filcową z Avonu i niestety po nałożeniu kolor nie był tak intensywny, jak w przypadku Perfect Slim. Liner jest trwały, utrzymuje się na powiece bez problemu przez cały dzień. Liner nie odbija się na powiece. Nakładałam go zarówno na przypudrowane oko, jak i na cień do powiek.Liner jest bardzo wydajny używam go już od dziewięciu miesięcy niemalże codziennie!

Pojemność: 2 ml
Cena: 32, 90 PLN

Poniżej parę zdjęć jak Super Liner Perfect Slim prezentuje się na powiece.

Liner przykładowo można kupić w drogerii Douglas za 32,90 PLN.