Walentynki nadchodzą, widać to już na każdej witrynie sklepowej. Na wystawach wszystko czerwone i z serduszkami. Tego dnia musi być romantycznie. Tylko co kupić ukochanej / ukochanemu na Święto Zakochanych? Mam nadzieję, że z pomocą przyjdzie moja lista propozycji, którą znajdziecie poniżej – upominki dla niej i dla niego oraz dla nich.

Starałam się wybrać rzeczy, które są klasyczne, ale nie można nazwać ich oklepanymi.

Dla Niej

W dzień Zakochanych nie chodzi o prezenty z rozmachem, liczy się każdy najmniejszy gest. Moim zdaniem słodycze to zawsze dobre rozwiązanie.

Serduszka karmelowe od Karmello Chocolatier w cenie 29,99 PLN.

Kwiaty!!! Każda kobieta uwielbia kwiaty i nie ma nic bardziej romantycznego niż bukiet ciętych róż. Można być nieco oryginalnym i zdecydować się na Flower Box, który postoi zdecydowanie dłużej niż te żywe, a prezentują się równie pięknie.

Gotowy Flower Box Midi w cenie 290,00 PLN. Sama mam Flower Box od nich, tylko z piwoniami – polecam.

Na trzecim miejscu jest biżuteria. Przejrzałam ofertę sklepów i najbardziej spodobała mi się kolekcja Queen of Hearts od firmy Yes. Ceny od 109,00 PLN do 479,00 PLN – w zależności od tego co wybierzemy.

Perfumy w personalizowanym flakonie od Lilou w cenie 229,00 PLN.

Zestaw upominkowy Pudełko pełne miłości Bomb Cosmetics dostępny w Kontigo w cenie 50,00 PLN.

Dla Niego

Czekoladowe narzędzia od Chocolissimo w cenie 35,01 PLN.

Z kosmetyków coś do pielęgnacji brody, tj. Cyrulicy-Żongler Olejek do pielęgnacji brody w cenie 79,00 PLN. Dla panów bez zarostu Pomada do włosów od Barber Supply Professional w cenie 55,00 PLN.

Jeśli nie kosmetyki to może skórzana, personalizowana kosmetyczka Herb dostępna w Crazy Shop w cenie 199,00 PLN.

Może coś na ścianę, jeśli nie nasze zdjęcie to może plakat z ulubioną postacią. Moją propozycją jest Plakat CRASH! Like Bat through the glass od Tomasza Kaczkowskiego w cenie 80,00 PLN.

Prezenty dla Nich

Pościel satynowa Sophia ze sklepu Bella Storia w cenie 159,00 PLN.Zestaw do masażu do wyboru Shunga w cenie 99,99 PLN albo Gejszy w cenie 149,00 PLN.

Kamasutra 2.0 99 Obłędnych Sekspozycji ze sklepu Empik w cenie 35,99 PLN.

Rebel – Gra Erotyczna Arkana Miłości dostępna również w Empik w cenie 25,99 PLN.