Mój planer do mnie dotarł! W tym roku zdecydowałam się na zakup kalendarza od Lady Planer. Przyznam, że po glamPlannerze, który był ze mną cały 2018 rok, moje oczekiwania są wysokie.

Lady Planer – planery personalizowane i tematyczne dla kobiet i mężczyzn. To jak będzie wyglądał kalendarz zależy od nas samych i od tego na co się zdecydujemy.

Po dokonaniu zakupu w sklepie Lady Planer, wypełniamy formularz wybierając parametry kalendarza. Punktem wyjścia jest rozmiar kalendarza – B6, A5 czy B6.

Następnie określa się orientację i kombinację naszego planera.

Kolejnymi elementami do wyboru są:

  • data rozpoczęcia,
  • personalizowana strona tytułowa,
  • okładka – można skorzystać z gotowego wzoru, bądź stworzyć własny,
  • metalowe narożniki – dostępne w dwóch kolorach – złotym i srebrnym,
  • kolor lub wzór wewnętrznej strony okładki,
  • kolor i umieszczenie kieszonki na dokumenty,
  • ważne daty – istnieje możliwość wydrukowania ważnych dla nas dat,
  • dodatkowe moduły, w tym m.in. postanowienia na nowy rok, budżet, miesięczna check-lista, lista zakupów oraz inne.

Na zdjęciu powyżej możecie zobaczyć, jak wygląda mój kalendarz z zewnątrz. Z kolei poniżej, z jakich elementów składa się mój Lady Planer.

Wybrałam kalendarz w rozmiarze A5, ponieważ zależało mi na tym, żeby bez problemu mieścił się w torebce. Zdecydowałam się na kombinację dwa dni na stronie i widok miesiąca w postaci tabeli. Ponadto, mam personalizowaną stronę tytułową, tylną, różową kieszonkę oraz dodatkowe moduły, w tym m.in. roczny plan budżetu, czy kalendarz menstruacyjny.

Z planerem dostajemy długopis oraz zakładkę. Wszystko w cenie 145,00 PLN (130,00 PLN + 15,00 PLN dostawa). Wraz z zamówieniem dostałam kod zniżkowy, który Wam udostępniam -15% – SUQSGFXL.

Termin realizacji kalendarza wynosi 14 dni roboczych. Kalendarz zamówiłam jeszcze w zeszłym roku, jednak przez zamówienia świąteczne dostałam go dopiero teraz.

Miałam dużo wątpliwości, co do kalendarza na kółkach, ale zobaczymy jak się sprawdzi. Recenzję napiszę po tym, jak spędzę z nim trochę więcej czasu. Jedno co mogę stwierdzić na chwilę obecną to gramatura kartek – są dość cienkie i czasem złapie się więcej niż jedną.

Dla tych, co nie mają jeszcze kalendarza, poniżej przedstawiam Wam moje propozycje.

Organizer od Ogarniam Się w cenie od 49,00 PLN – 65,00 PLN

Kalendarz dzienny na 2019 roku od Zaplanuj Swój Sukces w promocyjnej cenie – 95,20 PLN.

Big Plans od Pink Sketch w cenie 109,00 PLN.

Plannery od Planner&Co w cenie 109,00 PLN.