Stroje kąpielowe – uwielbiam! W swojej szafie mam nawet osobną półkę, bo już trochę ich skolekcjonowałam. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że bardzo rzadko wchodzę do wody, także nie jestem w stanie wypowiedzieć się w czym pływa się najlepiej, bo tego nie wiem :-). Mogę tylko podpowiedzieć, który strój zwróci uwagę na plaży. W tym roku mam wkrętkę na stroje jednoczęściowe, w zeszłym roku męczyłam bikini. Kobieta w końcu zmienną jest :-)!

Po latach użytkowania różnych strojów kąpielowych mogę powiedzieć tak, że z czasem każdy strój traci swoje właściwości i może się rozciągnąć. Mam taką zasadę, że jedne stroje mam przeznaczone na basen, a inne wykorzystuje nad morze, jezioro czy do opalania. Wynika to z tego względu, że korzystając z basenu woda jest mocno chlorowana, szczególnie w takich niedużych hotelowych basenach i po kąpieli można powiedzieć, że jest już po kostiumie. Trzy lata temu wykapałam się w hotelowym basenie i do dziś dzień strój pachnie chlorem pomimo tego, że był prany dziesiątki razy. Także jeśli macie kostium, który chcecie żeby posłużył Wam dłużej to miejcie to na uwadze.

Zwracam uwagę na jeszcze jedną kwestię – kolor stroju. Białe i jasne kostiumy mają to do siebie, że jak wejdą ziarenka piasku pod tkaninę to strój traci swój blask. Miałam białe koronkowe bikini, z którym musiałam się pożegnać po jednych wakacjach nad morzem. Ten sam los podzielił kostium w kolorze pudrowego różu.

Skoro miało być o strojach jednoczęściowych, poniżej parę moich propozycji. Z kolei mój strój ze zdjęcia pochodzi z zeszłej kolekcji H&M, kupiłam go z tego względu, że tył jest bardzo ciekawy!

Poniższe trzy propozycje pochodzą ze sklepu Ulubiona Bielizna, na chwilę obecną jest 20% rabat na kostiumy kąpielowe.

Mój numer 1, jednak na chwilę obecną jest dostępny tylko w rozmiarze 38!

Link: Ulubiona Bielizna

Cena: 163,00 PLN

Strój poniżej dostępny jest w trzech kolorach – białym, niebieskim i czerwonym.

Link:Ulubiona Bielizna

Cena: 120,00 PLN

Kostium kąpielowy poniżej jest dostępny w czterech kolorach – khaki, czarnym, żółtym i białym.

Link: Ulubiona Bielizna

Cena: 120,00 PLN

Kolejne propozycje są ze sklepu Bonprix. W swojej kolekcji mam dwa stroje z tego sklepu!

Link: Bonprix

Cena: 89,99 PLN

Link: Bonprix

Cena: 129,99 PLN

Link: Bonprix

Cena: 109,99 PLN

Link: Bonprix

Cena: 99,99 PLN

Link: Missguided

Cena: 109,99 PLN

Link: Missguided

Cena: 299,99 PLN

Link: Missguided

Cena: 109,99 PLN

Link:Missguided

Cena: 99,99 PLN