Czas na oczyszczanie skóry, a właściwie nosa z zaskórników. W tym celu możemy wypróbować Głęboko Oczyszczające Plastry na Nos Smooth & Purify z serii Multibiomask.

Plastry na Nos

Smooth & Purify

Od producenta:

Głęboko oczyszczające Plastry na Nos to idealne rozwiązanie dla skóry wymagającej oczyszczenia i dodatkowej ochrony przed nadmiernym wydzielaniem serum.

Plastry Multi BioMask to połączenie dwóch unikalnych substancji oczyszczających zamkniętych w plastrach wykonanych z ochronno-łagodzących składników roślinnych o idealnie dopasowanym kształcie, aby jak najskuteczniej oczyściły i wygładziły skórę.

Dzięki zawartości Aktywnego Węgla z pędów bambusa, plastry wydobywają zanieczyszczenia, zapobiegają powstawaniu nowych zaskórników i regulują wydzielanie serum. Nawilżający Wyciąg z Oczaru Wirginijskiego działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie.

Sposób użycia:

  1. Umyj twarz i zwilż nos wodą. Plaster nie przyklei się do suchej skóry.
  2. Suchymi rękami ściągnij z plastra przezroczystą folię.
  3. Przyłóż plaster gładką stroną, nasączoną aktywnymi składnikami Multi BioMask do nosa. Dociśnij mocno, aby idealnie przywarł do skóry.
  4. Odczekaj 10-15 minut , aby aktywne składniki zaczęły działać. Plaster będzie gotowy do usunięcia po całkowitym wyschnięciu.
  5. Plaster odklejaj powoli z dwóch stron jednocześnie, zaczynając od brzegów nosa. Pozostałości składników aktywnych zmyj wodą.

Produkt: Plastry Smooth & Purify

Ilość w opakowaniu: 6 sztuk

Cena: 13,99 PLN

Moja opinia:

Z ciekawością wypróbowałam plastrów!

W jednym opakowaniu mamy 6 sztuk. Aplikacja jest niezwykle prosta wystarczy tylko chwila wolnego czasu. Plastry są wykonane z miękkiego materiału, który dostosowuje się do kształtu nosa.

Plastry są koloru czarnego. Pachną dość specyficznie. Początkowa zapach jest wyczuwalny, potem po paru minutach już się zupełnie go nie wyczuwa. Ściąganie plastrów troszeczkę boli, ale warto jest to zrobić zdecydowanie.

Plastry na pewno działają. Wiadomo, że nie usuwają 100% zaskórników, ale ewidentnie widać, że oczyszczają skórę nosa. A po czym widać? A no po tym, że po aplikacji na plastrze widoczne są zanieczyszczenia. U mnie najwięcej usuniętych zaskórników zostało z boku nosa. Minusem może być to, że po zastosowaniu resztki substancji zostają na nosie i nos jest czarny. Lepsze efekty są widoczne, kiedy stosujemy plastry w większym odstępie czasu.

Produkt nie podrażnia, chwilowo mamy jedynie troszkę zaczerwieniony nos, ale szybko schodzi. Skóra wydaje się być wygładzona no i na efekt nie trzeba czekać, bo są widoczne od razu.

Plastry są dostępne w drogerii Rossman i zostały uznane za Wyjątkowy Produkt.

Kto wypróbował? Zgłaszać się :-)!