Multi Vitamin Gloss IsaDora
Od producenta

Antyoksydantowy błyszczyk składający się z 90% witamin – A, C, E, +Q10. Witaminowy błyszczyk dzięki ogromnej dawce antyoksydantów sprawia, że usta stają się bardziej miękkie i gładsze. Ponadto poprawia elastyczność skóry poprzez wzrost produkcji komórek. Dodatkowo antyoksydanty zapobiegają starzeniu się skóry jednocześnie nadając efekt jędrności ust.

Efekt podczas stosowania witaminowego błyszczyka:
  • poprawa wzrostu naturalnej ochrony przeciwantyoksydacyjnej naskórka o 16% po pierwszej godzinie i 32% po upływie drugiej godziny, 
  • poprawa wzrostu naturalnej ochrony przeciwantyoksydacyjnej głębokich warstw skóry o 108% po pierwszej godzinie i 130% po upływie drugiej godziny.
Błyszczyk witaminowy:
  • zawiera w składzie 90% witamin – A, C, E, +Q10, 
  • posiada właściwości rewitalizujące, 
  • wygładza i zmiękcza usta, 
  • poprawia elastyczność ust, 
  • zwiększa produkcję kolagenu, dzięki czemu usta odzyskują młodzieńczy wygląd, 
  • usta stają się wyraźnie pełniejsze.
Składniki aktywne:
Witamina A, C, E, +Q10 – maja działanie antyoksydacyjne i naprawcze. Chronią przed działaniem wolnych rodników i zapobiegają starzeniu się
skóry.
 
Kolor: 01 Almond
Pojemność: 7 ml
Termin ważność po otwarciu: 12 miesięcy
Cena: ok. 50 PLN
Strona www: IsaDora
Moja opinia:
Błyszczyk ma ładne i solidne opakowanie. Napisy na opakowani nie zdzierają się. Błyszczyk po otwarciu można używać przez 12 miesięcy.
Błyszczyk posiadam od 2 miesięcy. Mam kolor 01 Almond, jest to standardowy nudziak. Multi Vitamin Gloss zawiera błyszczące drobinki, które ładnie mienią się na ustach. Zapach jest bardzo delikatni, troszkę taki karmelowy.
Błyszczyk bardzo fajnie się aplikuje, dzięki płaskiemu dwustronnemu aplikatorowi, który jest bardzo elastyczny i mięciutki. Na aplikatorze mieści się odpowiednia ilość dla jednej aplikacji. Dodatkowo szyjka aplikatora jest wąska, co powoduje, że nie gromadzi się nadmiar błyszczyku i opakowanie się nie klei.
Multi Vitamin Gloss nie należy do błyszczyków, które mocno się kleją. Konsystencja jest dość gęsta, ale nie skleja ust. Dzięki drobinkom usta są pełniejsze. Jak dla mnie okey. Błyszczyk utrzymuje się na ustach do 2 godzin bez jedzenia i picia.
Minusem jest to, że pomimo wszystkich witamin, które zawiera strasznie wysusza usta. Po przeczytaniu opisu jestem nawet tym zdziwiona, że tak wysusza. Kolejnym minusem jest cena. Przyznaję, że dawno już nie miałam błyszczyku bo przerzuciłam się na pomadki. Wszystko byłoby okey, gdyby nie suche usta.