Często w social mediach pokazuje Wam zdjęcia mojego mieszkania i piszecie mi, że Wam się podoba. Tym razem pokażę Wam tutaj moje miejsce relaksu na lato, a jest nim loggia.

Nic w moim mieszkaniu nie jest przypadkowe, każdy element jest dobierany tak, żeby podobał się mojemu mężowi i mi. Włożyliśmy i w dalszym ciągu wkładamy w nasze mieszkanie dużo serca <3. Stawiamy na minimalizm, bo mniej znaczy więcej.

W internecie jest wiele projektów loggii, ale niestety metraż nie ten co przeciętny Kowaliski;-). Do dyspozycji mamy nieco ponad 4 metry kwadratowe i musieliśmy zostawić trochę przestrzeni dla siebie.

Przeszliśmy wspólnie z mężem wszystkie możliwe sklepy z asortymentem ogrodowym. Założyliśmy sobie też budżet na poziomie 1.300,00 PLN. Przy czym, wiecie jak to z budżetem bywa, został przekroczony :D. Wszystkie rzeczy podlinkowałam Wam poniżej.

Na czym nam zależało? Przede wszystkim na tym, żeby móc gołymi stopami chodzić po loggii. Dlatego położyliśmy dębowy podest tarasowy, który znaleźliśmy w Leroy Merlin. Cena za metr kwadratowy to 189,00 PLN. Podłogi szukaliśmy najdłużej, bo chcieliśmy dębową, żeby pasowała kolorem do podłogi w mieszkaniu.

Trzeba było też znaleźć krzesła i mały stolik. Zestaw pochodzi ze sklepu Castorama. Podlinkowałam Wam, bardzo podobny do mojego, tylko nieco droższy – 248,00 PLN. Za swój zapłaciłam 198,00 PLN, a już nie znalazłam tego zestawu w sklepie internetowym.

Teraz czas na dodatki. W sklepie Ikea kupiliśmy dwa wsporniki po 8,00 PLN i półkę również za 8,00 PLN. Na półce znalazł się lampion w cenie 49,99 PLN z Ikea. Betonowa doniczka, którą kupiliśmy w Castoramie.

W doniczce znalazła się turzyca palmowa – Little Midge.

Z kolei w dużej doniczce pojawił się bukszpan. Zastanawialiśmy się, czy wybrać doniczkę betonową czy z tworzywa sztucznego. Zdecydowaliśmy się na tworzywo sztuczne, z tego względu, że doniczka betonowa trochę waży, a chcieliśmy mieć swobodę przy przestawianiu. Wybraliśmy doniczkę imitującą beton w cenie 279,00 PLN z Centrum Ogrodowego Zawady.

Teraz można wypoczywać!