Jestem ciekawa, jakie suplementy diety przyjmujecie na co dzień?

U mnie wygląda to różnie, w zależności od potrzeb, modyfikuje sobie przyjmowane suplementy. Z kolei regularności w przyjmowaniu nauczyłam się w ciąży, ponieważ nie mogłam sobie pozwolić na żadne braki witamin czy minerałów.

W tym wpisie chcę przybliżyć Wam działanie suplementu diety jakim jest olej z Wiesiołka od firmy Oeparol.

Oeparol poznałam jakieś 4-5 lat temu, kiedy borykałam się z problemami zdrowotnymi. Miałam niewielki guz w piersi, który został usunięty i potem lekarz polecił mi przyjmowanie Oeparolu, aby zapobiec powstawaniu ewentualnych kolejnych zmian. W tamtym okresie nie skupiałam się na jego właściwościach dla skóry, włosów czy paznokci, zależało mi na tym, żeby moje piersi były zdrowe.

Gdy tylko zobaczyłam, że firma Oeparol szuka ambasadorek nie zastanawiając się ani chwili zgłosiłam się i zostałam jedną z nich.

Zanim przejdziemy do recenzji preparatu Oeparol, to poznajcie #MocWiesiołka. Olej z Wiesiołka dedykowany jest dla kobiet, ponieważ pomaga m.in. na nieregularne, bolesne miesiączki, PMS czy też PCOS. Dodatkowo jest zbawienny dla naszej skóry, włosów i paznokci. Więcej o działaniu oleju z Wiesiołka możecie przeczytać u Pana Tabletki.

Od producenta:

Oeparol zawiera olej z nasion Wiesiołka dziwnego tłuczony na zimno co umożliwia uzyskiwanie oleju o najwyższych parametrach jakościowych.

Zawarte w nim kwasy Omega-6 pomagają utrzymać dobrą kondycję skóry poprzez:

  • utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia,
  • zachowanie jędrności i elastyczności,
  • korzystny wpływ na jej wygląd i kolor.

Oeparol zalecany jest dla osób, które chcą zadbać o utrzymanie dobrej kondycji skóry, szczególnie poprawę jej nawilżenia, odżywienia i ujędrnienia bez niedoskonałości.

Zalecane spożycie: 1-2 kapsułki x 2 dziennie przez okres minimum 30 dni.

Cena za 30 kapsułek to ok. 20,oo PLN

Moje wrażenia po miesięcznej kuracji:

Preparat przyjmowałam 2 razy po 1 kapsułce przez okres 30 dni. Dopiero po okołach 2,5 – 3 tygodniach zauważyłam pierwsze efekty, o których za chwilę poniżej.

Z uwagi na fakt, iż w dalszym ciąg karmię piersią szukałam informacji o braku przeciwwskazań do przyjmowania oleju z Wiesiołka i nie znalazłam nic, żeby było to zabronione. Dodatkowo skonsultowałam to z lekarzem i dostałam zielone światło.

Olej z Wiesiołka jest zamknięty w kapsułkach. Z uwagi na to, iż nie lubię przyjmować tabletek, przez cały okres suplementacji kapsułki przegryzałam, a otoczkę wyrzucałam. Na pewno forma kapsułek jest wygodniejsza niż postać płynna oleju, ponieważ nie musimy nic odmierzać, mamy gotową dawkę do spożycia, co jest bardzo istotne na wyjazdach czy podróżach.

Pierwszy efekt, jaki zauważyłam to nawilżenie. Początkowo skóra twarzy stała się gładka. Mam suchą skórę i zawsze sięgam po preparaty nawilżające, dlatego odczułam różnicę. Następnie nawilżenie odczuwałam na całej skórze ciała. Drugim efekt, to paznokcie, które stały się twarde i przestały się kruszyć. W momencie, kiedy zaczęłam przyjmowanie preparatu z paznokci miałam ściągniętą hybrydę i były dość zniszczone. Myślę, że dzięki suplementacji, tak szybko poprawiła się ich kondycja, tym bardziej, że nie stosowałam żadnych odżywek na płytkę.

Olej z Wiesiołka pomaga pielęgnować i rozkwitać i na pewno będę go stosować dłużej. Nie wypowiem się na temat wpływania Oeparolu na kwestie związane z miesiączkowaniem, ale jeśli jesteście ciekawe innych opinii to zapraszam Was do zamkniętej grupy na Facebook Pielęgnuj, rozkwitaj!

Kapsułki Oeparol są ogólnodostępne, znajdziecie je w aptece, sklepie zielarskim czy nawet w Rossmanie. Oprócz suplementy diety są też dwa rodzaje pomadek ochronnych. Obie zawierają olej z nasion Wiesiołka. Przy czym jedna przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji – Pomadka EVERYDAY. Z kolei druga zawiera dodatkowo filtry ochronne UVA / UVB – Pomadka SUNNYDAY. Dobrej jakości pomadki w rozsądnej cenie.