Moja przygoda z kosmetykami MAC rozpoczęła się tuż przed moim ślubem całkowicie przypadkiem. Szukałam idealnego makijażu ślubnego i zapisałam się na jego wykonanie do Douglasa na stanowisko MAC Cosmetics. Zasady wykonania makijażu na stanowisku MAC w Douglasie są takie, że po wykonaniu make-upu jesteśmy zobligowani do kupna trzech produktów tej marki. Przy czym, wliczają się w to też różne akcesoria kosmetyczne.
Z uwagi na to, że byłam zarówno na próbnym, jak i właściwym makijażu stałam się szczęśliwą posiadaczką sześciu produktów.
Dwa produkty przydały mi się w trakcie wesele. Do tych produktów zaliczam pomadkę do ust oraz puder.
Puder Mineralize Skinfinish – 126,00 PLN
Pomadka Lustre o kolorze Milan Mode (BB4) – 86,00 PLN

Dodatkowo skusiłam się na lakier do paznokci o kolorze Creamy Snob za 42,00 PLN oraz pomadkę z serii MAC Toledo o kolorze Matte Sin (AA4) za 95,00 PLN i do tej pomadki konturówkę o kolorze burgundy za 68,00 PLN.

Ceny kosmetyków dość wysokie, ale pomadki w kolorze burgundowym nie mogłam znaleźć nigdzie indziej. Recenzje tej szminki i konturówki możecie znaleźć tu.

Recenzja pozostałych kosmetyków będzie pojawiać się na blogu sukcesywnie. Kosmetyki Mac są dostępne w niektórych sklepach Douglas albo w sklepie internetowym Mac Cosmetics.
Mój makijaż próbny i ślubny został wykonany kosmetykami MAC. Przyznam, że był bardzo trwały i byłam z niego bardzo zadowolona. Poniżej prezentuję rozpiskę i parę zdjęć makijażu ślubnego i próbnego ślubnego.