Pamiętacie moją sukienkę marynarkę od Love Republic? Jeśli nie, to zajrzyjcie tutaj.

Marka jest zarządzana przez Melon Fashion Group, jednego z największych sprzedawców detalicznych w Rosji. W Polsce mamy dwa butiki Love Republic, jeden w Warszawie i drugi w Poznaniu. Cieszę się, że padło na Poznań, bo ciuchu Love Republic idealnie wpisują się w mój styl!

“Dziewczyna LOVE REPUBLIC jest wyjątkowa: kobieca, wyrazista, otwarta i kochająca. Posiada wyróżniający się kobiecy styl, który podkreśla jej naturalną seksualność i odróżnia ją od pozostałych”. 

Plusem jest też to, że mamy tylko dwa sklepy i jeśli wybierzemy stylizację na ważną okazję, to mniejsza szansa, że ktoś też się w niej pojawi, tak jak to ma miejsce przy tradycyjnych sieciówkach.

Love Republic posiada również swój sklep internetowy, jednak minusem jest to, że asortyment na ogół jest dostępny w dużych rozmiarach.

W Love Republic trwają obecnie wyprzedaże i to nie byle jakie, bo aż do 50%. Przykładowo za spódnicę ze zdjęcia zapłaciłam w regularnej cenie 139 PLN, a jest ona dostępna za 69 PLN, przy czym z rozmiarem gorzej.

Top Love Republic

Spódnica Love Republic

Szpilki Kari

Torebka Kazar

Bransoletka Animal Kingdom

Kolczyki Tous