Macierzyństwo pochłonęło mnie do reszty, a raczej połączenie macierzyństwa z pracą i życiem codziennym. Niemniej jednak powracam, ponieważ wiem, że wciąż tutaj zaglądacie. Odkładałam ciągle pierwszy wpis, jednak jest ku temu okazja – recenzja suplementu diety Less Stress, który dodał mi energii w niełatwym dla mnie okresie.

Regularności w przyjmowaniu suplementów nauczyłam się w ciąży. Suplementy, które przyjmuję modyfikuję w zależności od potrzeb mojego organizmu. Wszystkie preparaty zażywam pod kontrolą lekarza. Aktualnie przyjmuję magnez, żelazo, witaminę D3 oraz dodatkowo Less Stress od from Plants.

Od producenta: Roślinny suplement diety, którego składniki wspierają wewnętrzną równowagę i budują odporność organizmu na stres. To unikalna kompozycja aż czterech adaptogenów – roślin, które pomagają zwalczać negatywne napięcie i adaptują organizm do radzenia sobie w wymagających warunkach. Dzięki temu stres nadal Cię mobilizuje, ale nie hamuje Twojego potencjału.

Moja opinia: Preparat zaczęłam przyjmować ponad 3 tygodnie temu – dwie kapsułki dziennie. Zachowałam regularność. Przez pierwsze dni nie odczuwałam efektów działania. Przy czym, z czasem zauważyłam, że mam więcej energii. Od miesięcy walczę z przemęczeniem, sennością w ciągu dnia oraz problemami z koncentracją. Odkąd przyjmuję Less Stress widzę poprawę. Pomimo prowadzenia tego samego trybu życia zauważyłam, że mam więcej energii, nie mam problemów z koncentracją oraz pożegnałam senność, która mnie dopadała w ciągu dnia.

Suplement jest w szklanym słoiczku, tabletki są w formie kapsułek. Pozytywnie oceniam skład, ponieważ Less Sress jest bez glutenu, wegański i zawiera naturalne ekstrakty roślinne.

Jedyny minus jaki dostrzegam, to cena – miesięczna kuracja kosztuje 90,00 PLN. Zawsze wybieram suplementy z dobrym składem. Przy czym, biorąc pod uwagę efekty jestem skłonna przedłużyć swoją kurację.

Wśród produktów marki from Plants są dostępne jeszcze dwa inne suplementy – Good Sleep oraz Deep Focus. Chętnie przetestowałabym Good Sleep, ponieważ jako mama śpię znacznie mniej i płycej.