Nie da się ukryć, że w ten weekend już poczułam atmosferę świąteczną, co prawda do świat zostało jeszcze jakieś 25 dni, ale szybko zleci – wszyscy to wiemy :-).
Jak co roku uruchamiam świąteczny cykl przygotowawczy do Bożego Narodzenia. W sklepach ozdoby i motywy świąteczne rozpoczęły się już w październiku, uważam, że to lekka przesadza i ja rozpoczynam przygotowania do świąt od jutra :-).
Przede wszystkim pojawią się posty z propozycjami na prezenty. Część prezentów dla swoich bliskich mam już kupione część jeszcze przede mną. Mam nadzieję, że wszyscy będą zadowoleni.
Pojawi się też wiele inspiracji świątecznych, w szczególności dotyczących wigilijnego stołu i choinki <3! Inspiracje będę też wrzucać na fanpage.
Jeśli chodzi o kuchnie to pojawią się przepisy przede wszystkim na słodkości, ale nie tylko. Będą pierniczki, muffinki w formie choinek i reniferów. Zamierzam w tym roku trochę zamieszać, tzn. połączyć tradycję z panującymi trendami, czyli taka trochę kuchnia fusion. Będzie ciekawa alternatywa dla barszczu z uszkami:-).
Mam nadzieję, że wszystkie wpisy uda mi się opublikować do świąt!
Tymczasem życzę miłej niedzieli!