Z chęcią odwiedzam nowe miejsca i widzę, że zwracam większą uwagę na wystrój, obsługę i na to, co dana restauracja serwuje.

Niewątpliwie miłym miejscem, do którego lubię powracać jest restauracja Le Targ.

ul. Półwiejska 42
Stary Browar
61-888 Poznań
Restauracja mieści się w centrum Poznania, tj. w Starym Browarze. Poniżej prezentuję zdjęcia wnętrza restauracji, które pochodzą ze strony internetowej Le Targ.
http://le-targ.com/
http://le-targ.com/
http://le-targ.com/
http://le-targ.com/
Wystrój
Restauracja ma bardzo klimatyczny wystrój. Elementem wystroju są drewniane skrzynki wypełnione owocami czy też wielkie worki mąki. Zdecydowanie lepiej siedzi się na dziedzińcu niż w środku restauracji, z tego względu, że Le Targ nie jest dużym bistro. Na dziedzińcu czuję się bardziej swobodniej. Gościom restauracja zapewnia koce, jeśli będzie wiało chłodem z zewnątrz.
Jedzenie
Le Targ oferuje śniadania, przystawki, zupy i dania główne. W Le Targu możemy zjeść pizzę, makaron czy też burgery. Karta menu nie jest mocno rozbudowana, ale myślę, że każdy znajdzie to, co lubi.
Całą kartę menu możecie zobaczyć tu.
W Le Targu jadłam pizze i sałatki. Niestety nie udało mi się załapać na burgery z powodu braku wołowiny. Pizza, którą polecam to Rukola Parma.
Ceny za dania obiadowe wahają się od 19,00 PLN do 59,00 PLN.
Obsługa:
Obsługa bardzo miła i pomocna. Jedynym minusem jest czas oczekiwania na zamówienie, bo za każdym razem jak tam jestem to czekałam dobre ponad 30 minut.
Wystrój i ogólnie klimat restauracji przypomina mi Warszawskie Aioli.
Wystrój: 8/10
Obsługa: 8/10
Ceny: 6/10 (10 to wysokie)
Kuchnia: 7,5-8/10