Przyznaję się, że o rzęsy nie dbam jakoś szczególnie. Kiedyś stosowałam takie żelowe odżywki, ale to  było dawno, dawno temu. Teraz miałam okazje wypróbować skoncentrowane serum do rzęs 8 w 1 od firmy Eveline Cosmetics.
INNOVATION!
8 w 1
Total Action
Skoncentrowane 
Serum do Rzęs
Od producenta
INNOWACYJNY produkt, który łączy w sobie właściwości serum odbudowującego, aktywatora wzrostu rzęs oraz bazy pod tusz.
Intensywna pielęgnacja osłabionych i łamliwych rzęs.
Serum działa w 8 obszarach, widocznie wzmacniając i poprawiając kondycję rzęs.
LUXURY OF YOUTH to składnik bogaty w drogocenny olejek arganowy działający w synergii z kwasem hialuronowym. Wnika w strukturę włosków i stymuluje ich wzrost, podwajając optycznie objętość rzęs.
Skutecznie regeneruje, odżywia i zagęszcza rzęsy.
D-PANTHENOL wzmacnia rzęsy od nasady aż po same końce. Regularne stosowanie serum sprawia, że rzęsy stają się wyraźnie gęstsze, dłuższe, mocniejsze i mniej podatne na wypadanie.
Zastosuj Skoncentrowane serum 8 w 1, gdy Twoje rzęsy są:
1. osłabione,
2. łamliwe,
3. bez połysku,
4. krótkie,
5. cienkie,
6. wyblakłe,
7. wypadające,
8. wolno rosnące.
Pojemność:10 ml
Cena: 17,00 PLN
Moja opinia
Odżywka znajduje się w poręcznym opakowaniu, przypominającym tusz do rzęs. Dodatkowo jest opakowana w kartonik, na którym znajdują się wszelkie niezbędne informacje o produkcie.
Szczoteczka do odżywki jest silikonowa i bardzo giętka, co ułatwia aplikację. Zapach serum jest delikatny, ale dość charakterystyczny. Kosmetyk po otwarciu możemy używać przez sześć miesięcy.
Odżywkę możemy stosować zarówno na noc, jak i jako bazę pod makijaż. Proponuję stosowanie serum na noc. Po jej nałożeniu rzęsy stają się białe i delikatnie sztywne. Jednak rano nie ma już śladu po odżywce. Kiedy stosujemy odżywkę jako bazę pod makijaż to aplikacja tuszu nie jest taka prosta. Ciężko jest zatuszować białe fragmenty i rzęsy są sztywne.
Nie zauważyłam jakoś diametralnych zmian w kondycji rzęs. Mogę stwierdzić jedynie, że się wzmocniły i stały się ciemniejsze / bardziej wyraziste końcówki rzęs. Zamierzam odżywkę stosować dalej.