Przetestowałam lakiery do paznokci miniMAX od firmy Eveline Cosmetics. Zacznę od ogólnego wrażania, a później przejdę do poszczególnych kolorów.

miniMAX
Eveline Cosmetics

Od producenta

Nigdy nie mamy dość klasyki. Delikatne, neutralne lub klasyczne kolory paznokci odzwierciedlają twoją zrównoważoną i nienaganną postawę. Wybierz odcień lakieru, który pasuje do twojego nastroju lub okazji, a jednocześnie nie zdominuje twojego wyglądu. Szeroka paleta szybkoschnących kolorów dostępna jest w
linii lakierów do paznokci MiniMAX quick dry & long lasting.
Pojemność: 5ml
Cena: ok. 5 PLN

Moja opinia

Lakiery są dostępne w niewielkich 5 ml słoiczkach, co jest plusem, bo nie musimy się martwić, że lakier zastygnie lub się zmarnuje. Lakiery możemy używać przez 12 miesięcy po otwarciu. Pędzelek myślę, że jest standardowej szerokości i długości. Zapach lakieru nie jest zbyt intensywny. Konsystencja nie jest zbytnio lejąca. Lakiery miniMAX cechują się, że są quick dry & long lasting (aż do 9 dni!). Lakiery łatwo się aplikują i bardzo ładny nadają połysk paznokciom. Przy czym, nie uważam, żeby szybko schły. Musimy troszkę poczekać między jedną a drugą warstwą. Po nałożeniu dwóch warstw na raz trzeba dość długa czekać, aż lakier wyschnie. Lakiery ogólnie kryją dobrze, używając trzech kolorów nakładałam dwie warstwy i nie miałam problemu z tym, że się robiły smugi. Lakier, który utrzymuje się na paznokciach 9 dni, to marzenie każdej kobiety :-). Lakiery utrzymywały się na paznokciach 3-4 dni. Potem się ścierał i odpryskiwał. Proponuję malować paznokcie na zakładkę, wtedy lakier dużej trzyma się na paznokciach.
Lakiery są dostępne w przepięknych barwach. Myślę, że za cenę 5 PLN można sobie pozwolić nie na jedną buteleczkę.
Testowałam kolor o numerze 839, w których się zakochałam! Wiem, że będę go nosić na paznokciach całe lato. Przepiękny odcień….
Lakier do paznokcie miniMAX nr 496. Fajny, lekki kolor. Ładnie się prezentuje na paznokciach. Nie miałam problemów z aplikacją. Nałożyłam dwie warstwy i efekt, jak poniżej.
Lakier do paznokci miniMAX nr 688. Lakier nie jest typowo czerwony, tylko taka wiśnia czy czereśnia. Połysk cudny, co widać na zdjęciu poniżej.