Recenzję lakierów hybrydowych od Sally Hansen możecie znaleźć tu. W tym poście recenzja Lakieru Complete Salon Manicure.
Standardowo zaczynam od opisu produktu, a w dalszej części posta moja recenzja.
Od producenta:

Complete Salon Manicure może się pochwalić 7 korzyściami w 1 butelce plus szczoteczką do nieskazitelnego wykończenia, aby łatwo się go nakładało i by uzyskiwać rezultaty jak z salonu.Zestaw zawiera warstwę spodnią, terapię wzrostu, kolor zainspirowany wybiegami, warstwę wierzchnią, wykończenie w stylu żelowym, ochronę przed odpryskiwaniem oraz wzmocnienie z kompleksem keratynowym, aby mieć o 64% silniejsze paznokcie – ta formuła „wszystko w jednym” zapewnia do 10 dni noszenia bez odpryskiwania. To wszystko, czego potrzebujesz do profesjonalnej stylizacji paznokci w domu!

Pojemność: 14.7 ml
Cena: ok. 30,00 PLN

Moja opinia:

Kolor jaki mam z serii Complete Salon Manicure to kolor o numerze 660Pat on the Black.
Lakier mieści się w zgrabnym słoiczku ze srebrną zatyczką.  Po otwarciu możemy go stosować przez kolejne 30 miesięcy. Pędzelek lakieru jest dość duży, a jego końce wyprofilowane, dzięki czemu aplikacja jest prosta. Lubię pędzelki lakierów Sally Hansen, a właściwie te zaokrąglone końce.
Czytając opis producenta zastanawiałam się, czy testuje rzeczywiście ten sam lakier. Lakier po aplikacji schnie dość szybko, dwie warstwy zapewniają pełne krycie. Paznokcie ładnie się błyszczą i trzeba przyznać, że manicure wydaje się być wykończony.
Complete Salon Manicure ma ochronę przed odpryskiwaniem i na paznokciach ma się utrzymywać 10 dni. Niestety w praktyce wygląda to inaczej. Odpryski pojawiają się na 2-3 dzień. Konieczne jest zmycie lakieru z paznokci w 4-5 dniu, ponieważ nie wygląda to estetycznie. Lakier utrzymuje się na paznokciach podobnie jak Miracle Gel, a aplikacja jest szybsza, ponieważ nie musimy nakładać Top Coatu. Korzystniej wychodzi też cenowo, ponieważ nie musimy inwestować w Top Coat.
Nie zauważyłam też, że paznokcie stały się silniejsze mimo tego, że ich kondycja ostatnio nie jest najlepsza. Na pewno łatwo się zmywa i nie odbarwia płytki, to jest duży plus.
Poniżej prezentuję, jak lakier wygląd na paznokciach.