Podoba mi się możliwość konfiguracji torebek. Kupujesz jedną torebkę, w której istnieje możliwość wymiany elementu, dzięki czemu torebka może wyglądać inaczej.

Swoją torebkę Tous Kaos Shock Capazo kupiłam w sierpniu i w dalszym ciągu jestem nią oczarowana i to wszystko dzięki wymiennym wykładom.

Torebki dostępne są w dwóch rozmiarach S i M. Różnica jest oczywiście w wielkości oraz torebkę w rozmiarze S możemy nosić na ramieniu, bo jest do niej pasek, natomiast torebka w rozmiarze M jest typowo do ręki.

Tous Kos Shock Capazo S

Cena: 839,00 PLN

Tous Kaos Shock Capazo M

Cena: 839,00 PLN

Ceny torebek są takie same niezależne od rozmiaru i ta sama zasada dotyczy wkładów. Wkłady są, co do zasady, dwustronne, co jest bardzo fajne, ponieważ przy zakupie jednego wkładu mamy dwa kolory. Dostępne są również wkłady welurowe czy futerkowe, które są nieco droższe od materiałowych oraz są już tylko jednostronne. Poniżej przykładowa kolorystyka wkładów.

Cena: 179,00 PLN

Cena: 209,00 PLN

Sama mam torebkę w rozmiarze M i jest ona idealna na co dzień. Pamiętajmy, że ze względu na wymienny wkład torebka jest mniej pojemna niż jej rzeczywisty rozmiar, stąd nie miałam dylematu nad wyborem S czy M. Do torebki mam dwustronny wkład, w kolorze beżu i czerwieni. Dodatkowo dokupiłam sobie wkład futerkowy, który idealnie sprawdzi się na zimę.

Wśród konfigurowanych torebek najbardziej znana jest marka O bag, jednak nie o tej marce tylko o firmie Kazar, która wypuściła również torebki konfigurowane. Przy czym, są to torebki mniejszych rozmiarów i inny element podlega wymianie. Przyznam, że bardzo mi się podobają :-)!

Przy torebkach Kazar wymieniana jest klapka torebki. Kupujemy jedną torebkę wraz z dwoma klapkami. Dodatkowo możemy dokupić sobie klapkę w wybranym kolorze. Cena torebki wraz z dwiema klapkami to 799,00 PLN, zaś cena klapki to 199,00 PLN.

Złoto-Czarna Torebka z Wymienną Klapką

Cena: 799,00 PLN

 

Tego typu rozwiązania są też fajne z tego względu, że zamiast np. 5 torebek mamy jedną z wymienianymi elementami i zajmuje ona mniej miejsca niż te 5 torebek. Dodatkowo cenowo też wychodzimy korzystnie, ponieważ ciężko w cenie elementu wymiennego znaleźć torebkę dobrej jakości.