Przychodzę do Was z propozycją idealnego planera, tj. kalendarza książkowego na 2021 rok.

Osoby, które obserwują mnie dłużej wiedzą, że z roku na rok kupuję kalendarze książkowe różnych marek – recenzje tych kalendarzy możecie znaleźć na blogu. Od lat marzy mi się własny kalendarz i w końcu się za to zabrałam. W efekcie plany na 2021 rok możecie zapisywać w Stylowym Planerze.

Stylowy Planer

Link do sklepu

Cena regularna 109,00 PLN

Kalendarz książkowy w układzie dziennym w formacie A4. Pełen opis, co zawiera planer możecie przeczytać klikając tutaj.

Co wyróżnia Stylowy Planer od innych kalendarzy?

Każdy miesiąc rozpoczyna się cytatem motywacyjnym, który nie znalazł się tam przypadkowo! Są to przede wszystkim moje ulubione cytaty, które motywują do działania! Dodatkowo każdy miesiąc zawiera plan miesiąca, do tego mamy dwie tasiemki, którymi możemy zaznaczyć plan miesiąca i aktualny dzień. Dwie tasiemki to podstawa, często tego brakowało mi poprzednich kalendarzach.

Stylowy Planer będzie przypominać o wszystkich dniach wolnych i święta, imieninach, a także nietypowych świętach. Zamieszczenie świąt nietypowych ma na celu sprawić, żeby nasze życie trochę zwolniło i żebyśmy nauczyli się celebrować małe rzeczy, ale też nie tylko. Przykładowo w Dniu Czekolady, chcę żeby każdy kto ma w ręku Stylowy Planer po nią sięgnął albo jeśli posiadaczka kalendarza zobaczy Międzynarodowy Dzień Świadomości HPV, pomyśli o swoim zdrowiu i regularnych badanach kontrolnych – jeśli jesteśmy przy badaniach to na końcu kalendarza znajdziecie miejsce, gdzie możecie zapisać najważniejsze wyniki swoich badań czy to cytologii czy poziomu TSH, który kontrolujecie w ciągu roku.

Stylowy Planer jest też przyjazny dla kobiet przedsiębiorczych. Dni w tygodniu możemy planować od godziny 7:00 do 22:00. W planerze zaznaczone są kwestie związane z opłaceniem składki ZUS czy też podatku dochodowego, VAT i podatku od nieruchomości. Przypomni również o deklaracjach rocznych. Wszystko jest zaznaczone w tak subtelny sposób, że jeśli ktoś nie prowadzi działalności nie będzie to jemu przeszkadzać.

Często zapisywanie planów w kalendarzach kończy się tylko na ich zapisaniu, więc w Stylowym Planerze planujemy według metody S.M.A.R.T., która ma ułatwić realizację celów.

Dla zapominalskich Stylowy Planer zarezerwował miejsce nad spisaniem wszystkich haseł do swoich kont. Oczywiście ze względów bezpieczeństwa możemy zapisać je szyfrem.

Jeszcze wspomnę o ostatniej rzeczy, która jest przydatna a mam nadzieję, że się nie przyda, a mianowicie jest to oświadczenie o zdarzeniu drogowym.

Jeśli spodobał się Wam planer to będziemy mi niezmiernie miło, jak spędzicie 2021 rok ze Stylowym Planerem!