Przygoda z GLOV wciąż trwa w najlepsze! Ze wszystkich produktów, które testowałam ten zestaw zostawiłam na sam koniec, a to dlatego, że zawiera wszystkie niezbędne elementy. Mowa o zestawie Crystal Clear Set.

Zestaw składa się  z właściwie 4 elementów, tj. (i) GLOV On the Go, (ii) GLOV Quick Treat, (iii) GLOV Magnet Fiber Cleanser oraz (iv) gumowego haczyka. Wszystkie elementy zamknięte są w połyskującej kosmetyczce, która kosztuje 75,00 PLN.

GLOV On The Go oraz GLOV Quick Treat działają z wodą i oba produkty służą do demakijażu. O tym, że GLOV działa i zmywa makijaż możecie przeczytać w tym poście klikając tu http://hendifly.pl/glov/.

GLOV Quick Treat można wykorzystywać do poprawek w makijażu, ale je stosuję do demakijażu, szczególnie jak mam mocny makijaż i GLOV Quick Treat jest pomocny do usuwania resztek makijażu przy linii wodnej oka. Jeśli będziecie zamawiać czy to GLOV Comfort czy GLOV On the Go to warto dorzucić do zamówienia GLOV Quick Treat – może się przydać. Poza zestawem kosztuje 14,90 PLN i dostępny jest w różnych kolorach.

GLOV Magnet Fiber Cleanser, czyli magnetyczne mydełko w sztyfcie, które służy do czyszczenia rękawicy GLOV. Nie jest to elementy niezbędny do  czyszczenia rękawic, bo zwykłe mydło też daje radę. Jednak producent zaznacza, że mydełko przedłuża żywotność włókien rękawic GLOV. Mydełko ma 40 g i można je używać przez 12 miesięcy od otwarcia. Nie jest zbytnio wydajne, przy czyszczeniu rękawic trochę się zużywa. Mnie osobiście drażni jego zapach, który jest cytrusowy.  Magnetyczne mydełko możemy też wykorzystać do czyszczenia pędzli do makijażu. Cena mydełka poza zestawem to 15,90 PLN.

Do zestawu dołączony jest też gumowy haczyk, na który możemy odwiesić do wyschnięcia rękawicę On the Go – producent o wszystkim myśli. Zestaw idealnie nadaje się zarówno do podróży, jak i  do domu.

Zbliżają się Święta więc, któryś z zestawów GLOV fajnie nada się na prezent. Kod rabatowy, który miałam już jest nieaktywny, ale zapisując się do Newslettera w sklepie internetowym GLOV dostaniecie -20% na pierwsze zakupy. Dodatkowo już od 50,00 PLN jest bezpłatna dostawa.