http://www.concordiadesign.pl/
W tym poście chciałabym polecić Wam bardzo klimatyczne miejsce – Concordia Design. Miejsce, w którym codzienność spotyka się ze sztuką.
Concordia Design
ul. Zwierzyniecka 3
60-813 Poznań
Budynek, który widzicie na zdjęciu powyżej, jest moim ulubionym budynkiem w Poznaniu. Bardzo przyciąga moją uwagę, podoba mi się wizualnie. Jest to budynek Starej Drukarni, który został odrestaurowany i w nim mieści się właśnie Concordia Design.

 

Concordia Design jest to miejsce, w którym odbywają się różnego rodzaju warsztaty, spotkania, pokazy i wystawy. Znajduje się tam również restauracja Concordia Taste. Wokół stolików w restauracji znajdują się przedmioty związane ze sztuką, które co jakiś czas się zmieniają.
Wnętrze restauracji wygląda tak, jak na zdjęciach poniżej.
http://www.concordiadesign.pl/

 

W restauracji nie tylko można zjeść czy napić się kawy, ale podziwiać sztukę czy też ciekawe przedmioty. Byłam na weekend w Concordia Design i można było między innymi zobaczyć i dotknąć.
Lalki dla dorosłych, ale nie tylko

 

Zabawki zostały nagrodzone srebrnym medalem w konkursie European Design Awards.
Przedmioty codziennego użytku tworzone przez ENDE, które łączą funkcjonalność z oryginalną estetyczną formą.
Jeśli jesteście z Poznania, bądź będziecie w Poznaniu i chcecie spędzić miły dzień wybierzcie się koniecznie na Concordia Women. Mnie niestety w niedzielę nie ma w Poznaniu, bardzo tego żałuję, bo miałam zamiar się wybrać na Concordia Women, poniżej szczegóły.

 

Program:

Głównym wydarzeniem tegorocznej edycji Concordia Women jest pokaz mody przygotowany wspólnie z marką TUTU. Podczas pokazu zaprezentujemy ubrania polskich projektantów – jeżeli coś Wam się spodoba, będzie można
od razu kupić to na stoisku.
Pokaz odbędzie się o godz. 13.00. 
A cała przestrzeń będzie podzielona na 4 strefy: 
1. STREFA FASHION 
Czyli stoisko z ubraniami od najlepszych polskich projektantów. Za strefę odpowiedzialny jest butik TUTU.
Będą też:
O 13.00 zapraszamy na Pokaz Mody – najciekawsze modele ubrań prezentowane na stoisku, będzie można zobaczyć ‘w ruchu”, w ciekawej oprawie audio – video 😉
W ramach strefy będzie można również wykonać własną biżuterię z Bello Design.  Będzie również stoisko FabryQ, a na nim piękne materiały i pokaz szycia live.2. STREFA KONSULTACJI
Tu będzie można skorzystać z porad i usług. Będą z nami m.in.:
Kobra Profesjonalny Brafitting Agnieszka Linnik
EWA SO Studio – będzie można wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej
Klinika Urody – Esthetique
Kosmetyki naturalne Alba | www.alba1913.com
3. STREFA School of Form
Czyli stoisko z pracami studentów.4. STREFA FOOD
Czyli różne pyszności w kobiecym menu w naszej restauracji.
Będzie z nami również Skład Kulturalny – czyli księgarnia, w której oprócz książek znajdziecie też plakaty, grafiki i różne ładne rzeczy;)
www.skladkulturalny.pl