Burgundowe usta w macie marzyły mi się już od bardzo dawna… Długo zajęło mi znalezienie idealnej pomadki w tym kolorze. Ale najważniejsze, że ją mam!
Idealny zestaw to matowa pomadka MAC Isabel and Ruben Toledo kolor SIN oraz konturówka MAC kolor Burgundy.

Isabel i Ruben Toledo uchodzą za najbardziej modną parę, byli wielokrotnie nagradzani w dziedzinie projektowania mody i ilustracji.

http://www.papermag.com/2009/01/who_is_isabel_toledo.php

Para wspólnie z marką MAC stworzyła limitowaną kolekcję kosmetyków sygnowanych Isabel and Ruben Toledo. Kolekcja jest bardzo energiczna i inspiruje do niekończącej się zabawy kolorem.

Pomadka Isabel and Ruben Toledo
Od producenta
Opracowana z myślą, aby nadawać kolor, podkreślać oraz lansować Twoje usta za pomocą różowo-matowych odcieni czerwieni. Produkt – ikona, z którego słynie M∙A∙C. Specjalnie zaprojektowane opakowania w kolorze białym przedstawiają ilustracje samego Rubena w formie graficznych linii i twarzy – jedynej w swoim rodzaju  estetyce.
Produkt: Pomadka Isabel and Ruben Toledo
Kolor: MATTE SIN
Cena: 95,00 PLN
Pojemność: 3g

Moja opinia:

Pomadka mieści się w artystycznym opakowaniu. Białe opakowanie szminki przedstawia ilustracje samego Rubena, a czerwone usta powołują do życia jego jedyną w swoim rodzaju estetykę.
Pomadka delikatnie pachnie – zapach jest przyjemny. Kolor jest wyrazisty i bardzo intensywny. Pomadka nie zostawia śladów, więc możemy śmiało się całować ;-). Utrzymuje się dość długo na ustach, bo nawet do 4 godzin bez jedzenia i picia. Nie wysusza ust, nie jest zbyt miękka, dzięki czemu łatwo się aplikuje. Jedynym minusem jest jej cena, ale taki kolor w macie, jak dla mnie, wart jest każdej ceny :-)!

Burgundowe usta idealnie komponują się z delikatnie podkreślonym okiem. Decydując się na mocno podkreślone usta niezbędna jest konturówka, która stanowi idealne dopełnienie makijażu.

Konturówka do ust

 

Produkt: Konturówka do ust
Kolor: Burgundy
Cena: 68,00 PLN
Pojemność: 1,49 g

Całość prezentuje się jak na zdjęciach poniżej :-).