Witajcie! Dziś troszkę inaczej niż zwykle;-).
W zeszłą sobotę był wyjątkowy dzień – zakończenie moich studiów. Zjechała się cała rodzinka na uroczystość absolutorium:-). Jednak dla mnie o wiele ważniejszy dzień był dzisiaj. Miałam swoją obronę magisterską i od dziś jestem już magistrem:D! Przyznaję przemiłe uczucie! Korzystając z okazji chciałam podziękować najbliższym za niesamowite wsparcie i za to, że wspierają mnie we wszystkim.  Jestem wobec siebie bardzo krytyczna i wymagająca. Zawsze uważam, że można więcej i lepiej. Jednak dzisiaj więcej się już nie dało:-) – przez to, czuję się niesamowicie doceniona:-). 
Z tych powodów zaniedbywałam bloga, ale od dziś jestem wolnym człowiekiem, póki co bez żadnych obowiązków. Muszę zrobić sobie wakacje, bo za mną ciężki rok. Cieszy mnie to bardzo bo będę miała więcej czasu na blogowania, co mnie niesamowicie wciągnęło, uwielbiam odwiedzać Wasze blogi i czytać co tam u Was. Dość tego smęcenie przejdźmy do konkretów;-)
Chciałam dziś napisać parę słów o kuchni, ale nie o mojej. Właściwie chciałam Wam polecić przeurocze miejsce w Poznaniu. Restauracja Brovaria mieści się na Starym Rynku. Udałam się tam z rodzicami na przepyszny obiadek. Nie tylko można tam zjeść, ale też napić się piwka z ich produkcji;-). Dodatkowo wystrój jest taki nietypowy i ciekawy. Polecam http://www.brovaria.pl/