Przyznaję, że do niedawna nie wiedziałam, że firma Eveline Cosmetic ma w swojej ofercie maskary, a jak się okazuje wybór jest duży. Mając wodoodporny tusz do rzęs w rękach przypomniałam mi się maskara of firmy Nivea, która była tak trwała, że nie można było jej zmyć z rzęs. O tym jaka jest maskara Big Volume Lashes od Eveline poniżej!
BIG VOLUME LASHE PROFESSIONAL MASCARA WATERPROOF
EVELINE COSMETICS
Od producenta
Maskara intensyfikuje efekt makijażu wraz z każdym pociągnięciem szczoteczki BIG BRASH. Jednocześnie zapewnia idealne rozdzielenie rzęs i prawdziwie hipnotyzujące spojrzenie. Lekka kremowa konsystencja tuszu na bazie wosku pszczelego i wosku Carnauba pozwala na maksymalne pogrubienie rzęs od nasady aż po same końce, pozwalając na indywidualne kreowanie objętości. Nie pozostawia
grudek, nie osypuje się.

Efekty:

  • pektakularnie zwiększona objętość rzęs,
  • 100% wodoodporności,
  • perfekcyjne rozdzielenie,
  • idealne podkręcenie,
  • długotrwały efekt sztucznych rzęs.
Pojemność: 9 ml
Cena: ok. 12 PLN

Moja opinia

Maskara znajduje się w estetycznym i poręcznym opakowaniu. Bardzo podoba mi się kolor opakowania, taki żywy i wiosenny! Zapach tuszu jest delikatny, konsystencja kremowa. Szczoteczka maskary jest silikonowa, miękka nie podrażnia oka i łatwo się dzięki niej aplikuje tusz. Szczoteczka normalnej wielkości, dostosowana do każdej długości rzęs.
Tusz do rzęs można używać przez sześć miesięcy po otwarciu, wydaje mi się, że to dość krótko. Ciężko ocenia mi się, to czy tusz pogrubia czy wydłuża, ponieważ z natury mam długie rzęsy. Powiem tak, że ładne eksponuje moje rzęsy. Maskara po nałożeniu szybko wysycha i jak nie wytuszujemy rzęs tak jak chcemy w momencie malowania, to kolejne pociągnięcie szczoteczką powoduje, że rzęsy się sklejają. Tusz się nie kruszy, ale trochę skleja rzęsy. Plusem jest jego wytrzymałość, utrzymuje się na rzęsach, tak długo jak chcemy. Przy czym, dość ciężko się zmywa, co jest minusem jak dla mnie.
Dodam tylko, że cena jest przystępna w stosunku do jakości. Ostatnio oceniałam tusz od firmy Catrice, który jest z podobnej półki cenowej, a jakościowo się nie równa do maskary od Eveline.

Tak prezentuje się na rzęsach !