Już od jakiegoś czasu przymierzam się do napisania recenzji pomadki Smart Lipstick od Kiko Milano, którą naprawdę lubię!
Smart Lipstick 
Kiko Milano
Od producenta:
Odżywcza pomadka do ust marki Kiko o jedwabistej konsystencji. Dzięki końcówce w kształcie kropli, kolor z łatwością rozprowadza się i natychmiast przylega do ust, nadając im precyzyjny kształt. Możliwość stopniowania intensywności koloru pozwala na kontrolę wykończenia oraz uzyskanie natychmiastowego, intensywnego odcienia, który długo utrzymuje się na ustach. Połączenie w formule składników najnowszej generacji zapewnia komfortową, aksamitną i zmiękczającą konsystencję. Polimery o bardzo dużej świetlistości zapewniają czysty kolor, pełen blasku, podczas gdy delikatny aromat waniliowy dodatkowo uprzyjemnia aplikację. Design jest prosty i elegancki, zarówno w kolorach, jak i w liniach. Ergonomiczna forma zakrętki, z wgłębieniem w górnej części, ułatwia zamkniecie pomadki. Dostępna w 24 kolorach, od naturalnych i delikatnych, po żywe i wibrujące, z 3 różnymi wykończeniami: kryjącym, satynowym i perłowym. Hipoalergiczna – specjalnie opracowana formuła dla zminimalizowania ryzyka alergii. Nie zawiera parabenów.
Pojemność: 3,5g
Cena: ok. 20,00 PLN
Moja opinia
Przyznam się, że omijam sklepy takie jak Kiko Milano, w którym wybór kolorów jest tak duży, że po wejściu już nie wie się czego się chce. Pomadkę kupiłam jakiś czas temu i widzę, że w sklepie internetowym mój kolor, tj. nr 931 nie jest już dostępny.
Pomadka znajduje się w estetycznym, czarnym opakowaniu.
Plusem jest na pewno to, że pomadka jest hypoalergiczna i nie zawiera parabenów. Po  jej otwarciu możemy malować usta przez najbliższe 18 miesięcy. Zapach pomadki jest lekko wyczuwalny, ale nie drażni.
Pomadka nie wysusza ust, jest miękka, łatwo się ją aplikuje. Kolor jest piękny, jagodowy. Efekt możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej. Daje delikatne połyskujące wykończenie na ustach.
Minusem pomadki jest na pewno to, że nie jest trwała. Nie utrzymuje się na ustach zbyt długo. Nie znoszę również tego, że zostawia ślady…wszędzie. Jednak biorąc po uwagę cenę do modnego koloru to jestem jak najbardziej na tak.
W swoich zasobach mam jeszcze czarną pomadkę od Kiko Milano, której recenzję możecie przeczytać tu.