Cześć Kochani! Cieszy mnie bardzo fakt, że lato się troszkę przedłużyło;-), to chyba rewanż za te deszczowe i zimne dni w lecie. Będąc w Poznaniu korzystam z chwil i buszuję troszkę po sklepach;-). Mój ostatni łup to maskara Benefit.

Maskara Beyond ma za zadanie wydłużać, pogrubiać i podkręcać rzęsy. Dodatkowo nadaje połysk rzęsom. Na zdjęciu poniżej możecie zauważyć, że ma silikonową szczoteczkę. Przyznaję, że nie jestem fanką takich, ale po pomalowaniu rzęs w Sephorze, wiedziałam, że ta maskara musi być moja – i tak się stało. 
Co tu dużo mówić, zobaczcie sami ten efekt;-). Na dwóch pierwszych zdjęciach nie mam pomalowanych rzęs, a na dwóch kolejnych maskarą Beyond.

Póki co jestem zachwycona tą maskarą. Na razie nic nie wiem o jej wydajności i o tym jak szybko wysycha.;-). Maskarę firmy Benefit możecie dostać w Sephorze za 95 zł.
Chciałabym polecić Wam  fajny blog – http://blogmakijaz.pl/ Jest to blog Sephory, na którym profesjonaliści pokazują sztuczki i triki makijażowe. Można się czegoś nauczyć;-).
Pozdrawiam:*