Pierwsze dni nowego roku już za nami… Jakie przemyślenia dotyczące zeszłego roku? Postanowienia na Nowy Rok?

Zdecydowanie każdy moment na zmianę jest dobry, ale początek roku jest idealny!

Wchodzę w Nowy Rok z planami i pełna nadziei.

Do spisania planów noworocznych i ich monitorowania niezbędny będzie planner. Planner to zdecydowanie coś więcej niż kalendarz.

Poniżej propozycje 10 plannerów, ja jeszcze nie mogą się zdecydować, który wybrać.

glamPLANNER N°2018

glamPLANNER dostępny jest w dwóch odcieniach, tj. pastelowego różu oraz popielatej szarości. Planner charakteryzuje się twardą okładką, pokrytą niebrudzącą, aksamitną okleiną oraz posiada złote okucia narożników. Planner przeznaczony jest dla współczesnej kobiety. glamPlanner jest połączeniem wygodnego, eleganckiego kalendarza z wyselekcjonowanymi elementami nowoczesnego plannera, wspierającego osiąganie wyznaczonych celów oraz pielęgnowanie zdrowych nawyków.

Cena regularna: 139,00 PLN, obecnie promocja na hasło ZIMA -20%

Link do sklepu

All in planner

Planner można zacząć prowadzić od dowolnej daty, nie jest dedykowany na 2018 rok. Planner zawiera kalendarz na lata 2017 – 2020. W plannerze możemy znaleźć między innymi: plan budżetowy, plan urodzi, plan zajęć cyklicznych, plan prezentów, tabele realizacji celów, informacje o zdrowiu i wiele innych informacji.

Cena regularna: 65,00 PLN + koszty wysyłki

Format: A5

Link do sklepu

Planner Powidoki

Planner Powidoki  jest to planner do samodzielnego wpisywania daty, możliwość rozpoczęcia użytkowania w dowolnym momencie. Zawiera kalendarz na lata 2017 – 2020. Zawiera między innymi harmonogram i plan dnia, miejsce na wpisywanie aktywności fizycznej, liczby godzin snu i wypitej wody, plan posiłków i kontrola spożywanego glutenu, cukru i nabiału, lista marzeń oraz planner celu.

Cena regularna: 119,90 PLN / obecnie cena promocyjna 101,92 PLN + koszty wysyłki

Format: A5

Link do sklepu

SIMPLE CALENDAR 2018

Simple Calendar na 2018 rok zawiera między innymi: miejsce na cele roczne, rozwój osobisty wraz z tabelami czasu realizacji celi, plany na opis pomysłów, plan kwartalny, miesięczny i dzienny oraz domowy plan finansowy. Dostępny w różnych kolorach.

Cena regularna: 109,00 PLN / obecnie promocja na hasło slodkiegomilegozycia -20% + koszty wysyłki

Format: A5

Link do sklepu

Planner zaplanuj swój sukces

Kalendarz tygodniowy na 2018 rok, który zawiera między innymi: skrócony kalendarz na rok 2018 i 2019, plan miesięczny na 12 miesięcy, plan finansowy na 12 miesięcy, plan tygodnia, lista celów i ważnych wydarzeń. Kalendarz dostępny w różnych kolorach o różnym wykończeniu.

Cena regularna: 89,00 PLN i 99,00 PLN + koszty wysyłki

Format: A5

Link do sklepu

Happy Planner na 2018 rok

Doskonały tygodniowy planner na 2018 rok dla kreatywnych kobiet. Happy Planner zawiera arkusze planowania: plan tygodniowy z miejscem na notatki, harmonogram stały, planner celu, kalendarz w słupku, kalendarz skrócony, lista ważnych kontaktów, arkusz finansowy oraz lista ważnych wydarzeń.

Cena regularna: 119,00 PLN + koszty wysyłki

Format: A5

Link do sklepu

Lady Planer

Lady Planer  to plener z możliwością spersonalizowania. Dostępny jest w trzech rozmiarach (B6, A5 oraz B5) i 16 okładkach, istnieje również możliwość spersonalizowania okładki. Sami decydujemy, jak kalendarz ma wyglądać w środku – wybieramy odpowiednią orientację, kombinację rozmieszczenia oraz kolory. Wybieramy również datę rozpoczęcia planera oraz wskazujemy ważne dla nas daty, które mają być wyróżnione w kalendarzu. Personalizujemy stronę tytułową oraz wybieramy moduły dodatkowe w tym mi.n. postanowienia na 2018 rok, miesięczna check lista, lista zakupów, lista rzeczy pożyczonych, marzenia do spełnienia, planer podróży z mini mapką, kalendarz menstruacyjny czy gotowy szablon oświadczenia o stłuczce do wyrwania i uzupełnienia.

Cena regularna: 130,00 PLN

Format: B6, A5, B5

Link do sklepu

Daily Planner Make My Day

Planner Make My Day jest to dzienny planner na 290 dni z możliwością wpisania daty rozpoczęcia. Kalendarz na 2018 i 2019 rok. Planner zawiera między innymi: plan miesięczny na 12 miesięcy, plan budżetowy na 12 miesięcy, lista ważnych wydarzeń i dat, lista kontaktów, lista filmów i książek oraz miejsce na notatki.

Cena regularna: 99,00 PLN + koszty przesyłki

Format: A5

Link do sklepu

Minimal Planner 2018

Minimal Planner 2018 pomaga organizować czas zajętym kobietom, które chcą spełniać marzenia, zwiększyć swoją produktywność i mieć więcej czasu na przyjemności. Planner dzienny lub tygodniowy z miejscem na notatki zawiera między innymi: listę zadań, harmonogram, notatki, plannery celu, kalendarz w słupku, kalendarz skrócony, lista ważnych kontaktów, arkusz finansowy, lista ważnych wydarzeń oraz lista rzeczy do zrobienie na każdą porę roku.

Cena regularna: 119,00 PLN za planner tygodniowy oraz 129,00 PLN za planner dzienny + koszty przesyłki

Format: A5

Link do sklepu